Od 21.4.2020 startujeme pro klienty projektu Bezpečný přístav on-line dílny Rodinné zdroje

CORONADÍLNY – RODINNÉ POKLADY

Milí rodiče,

tato dílna je určena těm z vás, kteří se stále ještě zvládají učit se svými dětmi, krmí CELÝ den CELOU rodinu, zavírají se do komory s notebookem a ještě stále milují svou partnerku, partnera. Znamená to totiž, že vaší rodině je něco velmi cenného. Něco, co umožňuje všem členům vaší rodiny zvládat extrémní situaci. A to něco se společně pokusíme objevovat a podpořit v on-line dílnách.

CO BUDEME DĚLAT?

Cílem dílen je, aby členové rodiny spolu strávili příjemný a dobře naplněný čas. Proto si budeme společně hrát, dělat trochu praštěné věci, tvořit. A díky tomu budeme objevovat to pěkné, cenné a vyživující ve vaší rodině.

JAK TO BUDE VYPADAT?

Dílnu povedeme pomocí ZOOM konference, ke které se připojíte. Počet členů rodiny je libovolný, postačí jedno společné připojení. V průběhu dílny vám vysvětlím a zadám několik velmi jednoduchých hravých úkolů, které hned spolu doma uděláte. Pak bude následovat krátká společná debata o tom, jak se vám tvořilo, co vám to přineslo, ukázalo cenného. Míra sdílení s ostatními ve skupině bude zcela dobrovolná, důležitý je přínos pro každou rodinu zvlášť, budeme respektovat soukromí a vaše přání.

Náplň první dílny

  • Tvůrčí rozehřátí – výroba „toaleťákové“ mumie z vlastního dítěte (1 rolka toaletního papíru na 1 dítě)
  • Spolu kolem stolu – dobíječ baterek (papír A4 pro každého člena rodiny, tužka, pastelky)

Jolana Prušková